قوانین

تمامي كالاها و خدمات سامانه جامع کشاورزی، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

مطابق با قانون تجارت الكترونيكي (باب سوم، فصل دوم – در قواعد تبليغ) و دستورالعمل ضوابط و قواعد عمومی درج تبلیغات و آگهی دروب سایت فروشگاه های اینترنتی و آيين‌نامه‌ها و پيوست‌هاي دستگاه‌هاي ذي‌ربط می باشد.

توضيحات مربوط به ويژگي‌ها و خصوصيات كالاها به صورت کامل و شفاف در اطلاعات هر کالا به صورت جداگانه قرار داده شده است، پس از مطالعه ی کامل این اطلاعات اقدام به خریداری کالای مورد نظر نمائید و در صورت وجود سوال با بخش پشتیبانی سایت تماس حاصل فرمائید.

كالاها و خدمات ارائه شده در سامانه جامع کشاورزی داراي قيمت می باشند و یا به حالت ناموجود در انبار تغییر وضعیت می دهند و هیچ گونه کالایی با قیمت نا مشخص به فروش نمی رسد.

کلیه ی قیمت های درون سایت تا اطلاع ثانوی ثابت و بدون تغییر می باشد.

در خصوص روند برگرداندن کالاها یا به عبارتی گارانتی سامانه جامع کشاورزی:

  1. از آنجایی که کله ی محصولات ما تنها در بستر اینترنت ارائه می شود در صورتی که محصولی از ما خریداری کرده باشید ولی آن را دانلود نکرده باشید هزینه ی کالا به دو صورت به شما بازگشت داده می شود. دقت نمایید که سامانه به صورت هوشمند به محض کلیک بر روی لینک دانلود به ما نشان می دهد که دانلود شما آغاز شده است و یا خیر. پس تنها در صورتی هزینه قابل بازگشت می باشد که شما روی لینک دانلود کلیک نکرده باشید. بازگشت وجه در قالب بن تخفیف به حساب کاربری شما بازگشت داده می شود تا بتوانید از آن برای خرید دیگر آموزش ها استفاده نمایید و یا با کسر کارمزد بانکی به حساب بانکی شما بازگشت داده می شود. این گارانتی بازگشت وجه ۳ روز پس از خرید شما امکانپذیر می باشد.

کالاهای مشمول مالیات در قسمت مشخصات کالا میزان هزینه مالیات برای اطلاع کاربران درج می شوند، در صورتی که کالا مشمول مالیات نباشد این قسمت تهی خواهد بود.

هرگونه کپی برداری از مطالب سبک و مطالب سایت از نظر شرعی حرام، و پیگرد قانونی دارد.