Current PHP version: 5.6.40
کتاب معجزه ی شکرگزاری

مجوز ها

logo-samandehi
تاریخ انتشار: 95-08-17 07:08:06 دوشنبه

کتاب معجزه ی شکرگزاری

معرفی کتاب معجزه ی شکرگزاری

نویسنده: راندا برن

راندا برن نویسنده کتابهای راز و قدرت می باشد

از زبان نویسنده در باره ی شکرگزاری:

راست اش را بخواهید من به راستی یک انسان قدرشناس نبودم. نمی دانستم که قدرشناس بودن به راستی به چه معناست، و تنها بر زبان آوردن واژه ی سپاسگزارم در برخی موقعیت ها نشانه ی شکرگزار بودن نیست.
زندگی ام بدون شکرگزاری بسیار چالش برانگیز بود. من بدهکار بودم، و بدهکاری ام هر ماه افزایش می یافت. هرچند به سختی تلاش می کردم، ولی اوضاع اقتصادی ام هیچگاه بهبود نمی یافت. برای بهبود اوضاع زندگی و تسلط بر بدهکاریِ روزافزونم، تحت شرایط نگرانی و دلشوره و فشارهای مختلف زندگی می کردم. روابط من بین خوب و بحرانی پیوسته همچون آونگی در نوسان بود چراکه من هیچ گاه برای دیگران وقت کافی نداشتم. هرچند که به صورت ظاهری سلامت به نظر می رسیدم ولی در پایان هر روز بسیار خسته بودم و به این می مانست که انگار هر فصل سهمی از بیماری برای من به ارمغان می آورد. لحظات شادی را در بودن با دوستان می دیدم یا در زمانی که در تعطیلات می گذراندم ولی این واقعیت که باید هر روز بیشتر کار می کردم تا بتوانم سهم خود را برای این شادی ها بدهم آزارم می داد. من زندگی نمی کردم. من از امروز تا روز دیگر زنده می ماندم و از پرداخت یک بدهکاری تا بدهکاریِ دیگر، و به مجرد آنکه مشکلی را حل می کردم، مشکلی دیگر به سراغم می آمد و پیش رویم سبز می شد. ولی چندی بعد اتفاقی پیش آمد که از آن روز به بعد، همه چیز را در زندگی ام تحت الشعاع قرار می داد. من رازی را درباره ی زندگی کشف کردم و نتیجه ی دستاوردم آن بود که هر روز در زندگی ام قدردان و سپاسگزار آن چیزی باشم که دارم. در نتیجه رنگ روزهای من عوض شد و هرچه بیشتر سپاسگزاری نشان می دادم، نتایج بیشتر معجزه وار می شد. زندگی من به کلی دیگرگون شد.

برای نخستین بار در زندگی، بدهکار نبودم، و زمانی بسیار کوتاه پس از آن تمام پول مورد نیازم را برای هر کاری داشتم. مشکلات موجود در روابط، کار و سلامتی ام، رنگ باخت و به جای رویاروییِ هر روزه با مشکلات و موانع، روزهای من با چیزهای خوبی پُر شد که پیوسته به سراغم می آمد. سلامتی و انرژیِ من به صورت چشمگیری فزونی گرفت و از بیست سالگی ام احساس بهتری داشتم. روابط ام معنادارتر شد و از لحظات خوشی که در کنار خانواده و دوستان داشتم بیشتر لذت می بردم.
بیش از آنچه که تا آن موقع فکر می کردم، احساس شادی داشتم. من سعادتمندانه خوشحال بودم، خوشحال تر از هر زمان دیگر. قدرشناسی، من و زندگی ام را به گونه ای شگفت انگیز تغییر داد!

(0)
هیچ دیدگاهی وجود ندارد